Ex Nihilo Bois d'Hiver

Ex Nihilo Парфумована вода
Код: 21064
Ex Nihilo Bois d'Hiver
Ex Nihilo Парфумована вода
-11%
10 256
11 524
Є в наявності
Код: 21064
Купити зараз
Характеристики
  • Країна виробник: Франція
  • Країна ТМ: Франція
  • Стать: Жіноча, Унісекс, Чоловіча
  • Класифікація: Вечірні, Денні
  • Аромати: деревні, квіткові, мускусні
  • Верхні ноти: кардамон, рожевий перець
  • Ноти серця: білий кедр, геліотроп, цикламен
  • Базові ноти: мускус, нагармота, пачулі, сандал
  • Рік випуску: 2014
  • Вид продукції: Парфумована вода
Опис продукту
Ex Nihilo Bois d'Hiver Парфумована вода
Ex Nihilo Bois d'Hiver
10 256
11 524

Опис Ex Nihilo Bois d'Hiver

Краса та міць зимового лісу, прихована сила, неймовірна енергетика, захована за м'якою пеленою снігу – все це геніально передано в ароматі Ex Nihilo Bois d' Hiver . _ Зачарований «Зимовий ліс» постає перед нами у всьому різноманітті деревних та пряних, пудрових та мускусних, чуйних та землістих, квіткових та фужерних нюансів.

Композиція була створена у 2014 році парфумером Мішелем Жираром – це був один із перших творів бренду, який зробив йому ім'я та завоював репутацію парфумерного будинку для обраних цінителів. Ex Nihilo відомий тим, що його аромати – завжди справжні твори мистецтва, вони мають передісторію, концепцію і нетривіальне звучання. Така парфумерія ніколи не створюється для масових трендів - навпаки, вона завжди задає тон іншим, йдучи на крок попереду.

Верхні ноти прянощів переливаються теплими тонами кардамону та рожевого перцю. Їх змінює головна тема, втілена благородним білим кедром в обрамленні вишуканих квітів – солодкого геліотропу та тонкого, делікатного цикламену.

Завершується твір чудовим розкриттям кедрово-ладаново-коричної гармати та кремового сандалу. Цей дует прикрашений чуттєвими тонами пачулів та мускусу – потужних природних афродизіаків.

Прекрасний вибір як статусний, іміджевий парфум, який підкреслить неординарність вашої особистості.

* опис або зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фактичного.
Ex Nihilo Bois d'Hiver Парфумована вода
Парфумована вода
Ex Nihilo Bois d'Hiver
10 256
11 524
-11%

Відгуки (1) о Ex Nihilo Bois d'Hiver

Євгенія
19 січня 2026

Стриманий, елегантний і дуже стильний аромат. Відчувається дорогий доглянутий образ. Пахне чисто, м’яко і благородно. Не перевантажує, але звучить впевнено. Ідеальний для тих, хто любить сучасну нішу без різких акцентів.

Ex Nihilo Bois d'Hiver Парфумована вода
Парфумована вода
Ex Nihilo Bois d'Hiver
10 256
11 524
-11%