Versace Pour Homme Oud Noir
- Країна виробник: Франція
- Країна ТМ: Франція
- Стать: Чоловіча
- Класифікація: Вечірні, Романтичні
- Аромати: деревні, східні
- Верхні ноти: гіркий апельсин, неролі, чорний перець
- Ноти серця: кардамон, олібанум, шафран
- Базові ноти: еукрифія, пачулі, уд
- Рік випуску: 2013
- Вид продукції: Парфумована вода
Опис Versace Pour Homme Oud Noir
Італійський бренд Versace представив чоловічу композицію Oud Noir 2013 року. Це східний дерев'яний букет, натхненний багатством та таємничістю Сходу. Чуттєвість у ньому поєднується з елегантністю, а розкіш – з вишуканою простотою. Він адресований впевненим, стильним та харизматичним натурам, чоловікам успішним та респектабельним, привабливим та з гарним смаком.
Відкривається чудовий фланкер дзвінкими переливами стиглих цитрусів. Життєрадісні і динамічні, вони чудово бадьорять, особливо в компанії пекучого чорного перцю, шафрана, що п'янить, і привабливого кардамону. Гострі спеції надають піраміді особливої пікантності та інтриги, роблять звучання більш енергійним і зухвалим, приємно лоскочучи рецептори. На зміну задерикуватим акордам приходить чарівне пахощі неролі та еукрифії. Витончені квіти пом'якшують напір прянощів, гармонійно підводячи до розкішної смолисто-деревної бази. Тут панує смолистий уд, величний олібанум і бархатисті пачулі. Таємничі та переливчасті, вони зачаровують своєю багатогранністю та неймовірною грою відтінків. Завдяки їм образ стає більш імпозантним і елегантним, привабливим і спокусливим. Така парфумована вода стане вдалим вибором для побачення, святкової події чи просто вечірки у нічному клубі.
100ml
75ml
27ml
Відгуки (6) о Versace Pour Homme Oud Noir
Прокоментуйте або запитайте запитання
сегодня опробовал этот парфюм, флакон 100мл,первые ноты очень резкие,лично я почувствовал перец и специи,запах весьма не плохой,но как по мне чуток морально устаревший,идеально подходит под строгий костюм или сорочку. Стойкость умеренная.
Аромат довольно неплохой, даже интересный. Древесно-ванильный такой, но мягкий. Носится хорошо и не надоедливый, несмотря на сладость. А главное, жене нравится, и я доволен покупкой.
Добрый день, Сергей. Действительно, была ошибочно размещена фотография. Так как ввиду большого ассортимента, различного оформления и комплектации фотографировать каждую отдельную позицию не представляется возможным. Мы заменили картинку. Спасибо.
А почему на фото, на коробочке написано, что это туалетная вода? Это ведь парфюмированная.....???
Спасибо за пробник этого аромата. Очень понравился! древесно-ванильный запах, удивительно мягкий.
Модный аромат удовой древесины. Не плох, особенно на старте. Стоит подумать о покупке.