- Країна виробник: Франція
- Країна ТМ: Франція
- Стать: Жіноча, Унісекс, Чоловіча
- Класифікація: Весняні, Вечірні, Зимові, Осінні
- Аромати: деревні, східні
- Верхні ноти: іланг - іланг, таїфська троянда, шкіра
- Ноти серця: вірджинський кедр, камбоджійський уд, сандалове дерево
- Базові ноти: ваніль, лабданум, чорний мускус
- Рік випуску: 2025
- Вид продукції: Парфумована вода
- Штрихкод:
Інші продукти Arabians Rose Leather
Опис Montale Arabians Rose Leather
Вишуканий орієнтальний унісекс-парфум Montale Arabians Rose Leather, створений парфумером П'єром Монталем як продовження східної колекції Arabians, натхненною силою, шляхетністю та пристрастю арабської культури. Цей парфум поєднує чуттєвість троянди та шарм шкіри, створюючи враження розкоші та впевненості.
Композиція відкривається яскравими акордами таїфської троянди, дорогої чорної шкіри та чуттєвого, солодкого іланг-ілангу, в яких м'якість квітів переплітається з зухвалістю шкіряних нот. У «серці» розкриваються вірджинський кедр, камбоджійський уд і майсурське сандалове дерево - вони надають аромату тепле, деревно-смолисте звучання. В основі вас підкорять своєю глибокою чарівністю ноти лабдануму, ванілі та чорного мускусу, створюючи глибокий, обволікаючий шлейф.
Флакон виконаний у фірмовому металевому дизайні Montale - лаконічний і елегантний, він повністю захищає аромат від світла.
Парфум найкраще розкривається у прохолодну пору року і ідеально поєднується з вечірніми образами, зі шкірою та щільними тканинами.
Ви можете придбати Montale Arabians Rose Leather, щоб відчути гармонію сили та витонченості в одному флаконі.
Відгуки (2) о Montale Arabians Rose Leather
Прокоментуйте або запитайте запитання
Справжній вибух запахів троянди та шкіри. Наношу зовсім трохи — і цього вистачає надовго, стійкість вражає. Упаковка солідна, металевий флакон приємно тримати в руках. Старт трохи насичений, але далі аромат звучить дуже єфектнно. Хороший варіант для вечора!
Розкішний, магнетичний аромат для тих, хто любить силу та глибину. Таїфська троянда переплітається зі шкірою й кедром, утворюючи густий, майже чуттєвий шлейф. Є і теплота ванілі, і легка димність уда — звучить дорого, впевнено й чарівно. Підійде як жінкам, так і чоловікам, особливо для вечірніх виходів.