Hermes Kelly Caleche
- Країна виробник: Франція
- Країна ТМ: Франція
- Стать: Жіноча
- Класифікація: Вечірні, Денні
- Аромати: деревні, квіткові, мускусні
- Верхні ноти: грейпфрут, конвалія, нарцис
- Ноти серця: мімоза, плетиста троянда, тубероза
- Базові ноти: ірис, шкіра
- Рік випуску: 2007
- Вид продукції: Тестер, Туалетна вода
Опис Hermes Kelly Caleche
Шкіряна нота вважається неймовірно стильною та атмосферною у жіночій парфумерії, але рідко застосовується майстрами при створенні композицій. І це не дивно: щоб створити такий аромат, необхідно мати талант і особливу майстерність, а щоб носити його – потрібен сильний, харизматичний характер. Такий аромат – заявка про власну особистість: ця жінка сама створюватиме правила гри та домінуватиме у відносинах, але зробить вона це настільки вишукано, м'яко та інтелігентно, що ніщо не сприйматиметься як виклик – лише як сила та цілісність натури.
Витончена композиція Hermes Kelly Caleche , презентована Жан-Клодом Еллена в 2007 році - данина двом легендарним творінням будинку Ерме: вишуканій шкіряній сумці «Kelly», що з'явилася в 1030-му, і духів «Caleche», представлених у 1961-му, в уяві в ті часи, коли прекрасні дами пересувалися в екіпажах, носили елегантні вбрання та великі капелюхи, демонструючи ті грані жіночності, які давно втрачені нині. У новому ароматі 21 століття поєдналися традиції та ноти сучасності, нескінченно прекрасні та водночас актуальні.
Верхні ноти дарують стильну соковиту гіркуватість грейпфрутів і розкривають весняні обійми ароматами нарцисів і конвалії, поступово переходячи до букету «серця», складеного з чуттєвих троянд, туберозу та мімози. База парфуму пестить м'якою замшею – такий ефект створює поєднання нот шкіри та бархатисто-пудрових ірисів. Туалетна вода ідеально звучить у прохолодному повітрі осені та весни, коли композиція розкривається своїми найефектнішими гранями.
Тестер нічим не відрізняється за якістю та складом від парфуму в упаковці для продажу. Різниця лише у спрощеній пакувальній коробці та написі tester на флаконі, у всьому іншому – це абсолютно та ж туалетна або парфумована вода.
8g
Відгуки (3) о Hermes Kelly Caleche
Прокоментуйте або запитайте запитання
Нежная роза в лайковых перчатках, мой любимый парфюм на осень. Брала здесь много раз, без сомнения оригиналы.
Очень люблю именно этот аромат покупаю со дня их выпуска. Заказывала на этом сайте уже 4 раза этот аромат и Монталь все быстро привозят оперативно спасибо!
спасибо магазину за отличный , свежий, оригинальный аромат Hermes, очень понравился и бесплатную доставку)