Remy Latour Cigar
- Країна виробник: Франція
- Країна ТМ: Франція
- Стать: Чоловіча
- Класифікація: Вечірні, Денні
- Аромати: фруктові, фужерні
- Верхні ноти: ананас, бергамот, груша, лимон, слива
- Ноти серця: герань, жасмин, календула, лавр
- Базові ноти: віргінський кедр, мускус, пачулі, сандал, тютюн
- Рік випуску: 1996
- Вид продукції: Туалетна вода
Опис Remy Latour Cigar
Cigar Remy Latour — це насичений і харизматичний чоловічий аромат із виразним тютюновим характером, створений для чоловіків, які цінують класику, впевненість і яскраву індивідуальність. Аромат належить до фужерно-фруктової групи та звучить тепло, глибоко й обволікаюче, поєднуючи солодкі фруктові акорди з благородною тютюновою базою. Він ідеально підійде тим, хто любить стійкі, характерні композиції з впізнаваним звучанням.
Розкриття аромату починається соковитими нотами сливи, ананаса, бергамоту, груші та лимона. Фруктовий старт яскравий і насичений, створює приємний контраст із подальшою тютюновою глибиною. У серці композиції звучать лавр, календула, герань і жасмин — ці ноти додають аромату пряності, трав’янистої свіжості та елегантного балансу. База розкривається теплим і мужнім шлейфом із тютюну, пачулі, сандалу, вірджинського кедра та мускусу, формуючи густе, трохи солодкувате й димне звучання, яке довго залишається на шкірі.
Cigar Remy Latour був випущений у 1996 році та найкраще підходить для осінньо-зимового сезону й прохолодних вечорів. Аромат доречний для повсякденного та вечірнього використання, ділових зустрічей і неформальних виходів. Він гармонійно поєднується з класичним і casual-образом: пальта, шкіряні куртки, костюми, щільні тканини. Флакон має оригінальну форму, стилізовану під сигару, що підкреслює тютюнову концепцію аромату та робить його впізнаваним і характерним.
Відгуки (8) о Remy Latour Cigar
Прокоментуйте або запитайте запитання
Справжня класика з тютюново-ванільним характером. Дуже теплий, масивний аромат, підходить для чоловіків, які люблять відчуття впевненості. Тримається на шкірі понад 12 годин, на одязі майже до прання. Флакон виконаний у формі пачки сигар – виглядає дуже ефектно, як подарунок буде шикарно. Доставка пройшла без проблем, аромат приїхав акуратно запакованим.
Все отлично. Отправка быстрая, товар доставлен у лучшем виде. Я довольна.
Спасибо большое магазину за этот аромат. Я вернулся в свою юность, в шальные девяностые. Стоит отметить, что аромат у парфюм очень современный, в нем отсутствует old-school. Парфюм в стиле tobacco vanile. Очень красивая упаковка и флакон. И самое главное то, что это единственный магазин где я нашёл этот аромат производства-Франция, все остальные онлайн площадки продают реплику ОАЭ. Ещё раз спасибо магазину за этот шедевр по абсолютно бюджетной стоимости.
1. Постоянный покупатель. 2. Обслуживание отличное. 3. Замечаний нет.
Товар доставили быстро, оригинал, цена хорошая. Аромат - классика, на все времена, сладкий, но не слащавый.
Упаковка пришла бістро и неповреждена, товар понравился рекомендую всем ваш магазин.
Туалетная вода просто бомба,заказываю мужу уже не первый раз.Запах просто восхитительный,а главное очень стойкий.Рекомендую.
Аромат очень хорош в своем сегменте, пахнет достаточно прилично. Я люблю аромат дорогого табака, с примесью древесных нот. Эта водичка сладковатая, но в то же время мужественная. Надеюсь, что скоро появится в продаже.